6643 BRILLIANT BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6643 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2675kg |
| Block | 6643 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 327cm / 129inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3223kg |
| Block | 6643 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 327cm / 129inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3760kg |